Volná diskuze o všem

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Zálesí

Díky. =)

Datum
Vložil
Titulek

Zálesí

Ahoj na Zálesí nejedu a ani Natálka Honza zatim nevim a Radek taky čččččččččaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zálesí

To je škoda, ale pokud se s tím nedá nic dělat...
Ohledně kluků, Honzy a Radka, mi zkus časem zjistit ještě nějaké informace. Díky.

Datum
Vložil
Titulek

schůzka 25.1

Tak to zatím vypadá, že v pátek dem bobovat coš :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: schůzka 25.1

No já jsem pořád v Praze, tak jsem vyzvídal od Libora a prý je sněhu dostatek. Takže jdeme :)

Datum
Vložil
Titulek

tabor

chci jse zeptat kdy asi priblizne bude tabor kvuli dovolene

Datum
Vložil
Titulek

Re: tabor

V pondělí 14.1. se koná schůze, kde by se termín tábora měl dohodnout a poté vám ho samozřejmě ihned sdělíme.
Pokud bych mohl zatím odhadnout, připadají v úvahu možnosti 22.7.-10.8. nebo 17.7.-3.8., ale ani jedno není jisté! Více snad v pondělí, takže prosím o dva dny strpení. Vořech

Datum
Vložil
Titulek

Re: tabor

Tak už víme, termín - 22.7.-10.8.

Datum
Vložil
Titulek

Schůzky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli bude v pátek 4. ledna schůzka. My máme totiž ještě volno.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Schůzky

Ahoj, ano, schůzka bude už tento pátek 4.1.2013

Datum
Vložil
Titulek

Zálesí

Bohužel jsme po 1. změně termínu Zálesí přesunuli naši jinou, již předem naplánovanou akci, právě na 23.2. Po další změně už s tím nic neuděláme. Možná ale, že se termín zimního Zálesí ještě změní ....?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zálesí

Jelikož je plán vymýšlen víceméně na celý rok dopředu, je bohužel možné, že se některé akce změní.
V původním termínu bylo Zálesí už obsazené potápěči, tudíž jsme to zamluvili na nejbližší termín před. Ovšem až později jsme zjistili, že v nový termín se nemohou zúčastnit 2 vedoucí oddílu a další 4 instruktoři a tudíž by byl velký problém hlavně s vařením, ale i s dopravou a celkové organizaci akce. Proto muselo dojít opět k přesunu na 22.-24.2.
Jelikož už moc na výběr není a na DDM máme datum zamluvené, zůstane nejspíš tento termín. Omlouvám se, že došlo k těmto přesunům.

Datum
Vložil
Titulek

zitra nejdu

Ahoj zítra nejdu na vodáka bolí mě břicho a mám horečku ale na Kadov jedu a Natálka taky zaplatíme to asi uz na odjezdo. Honza Valeš ten nevim jestli pojede a Radek to taky nevim. Tak čau :D

Datum
Vložil
Titulek

Kadov

Ahoj Maruško,
Co se týče Kadova s Tebou a Natálkou počítám.
S Honzíkem a Radkem tedy nepočítám (nenahlásili se mi)
Ahoj v pátek

Datum
Vložil
Titulek

schůzka

je tento patek 29.6 schůzka když je vysvígo????? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: schůzka

Joo, je poslední závěrečná schůzka.

Datum
Vložil
Titulek

Archiv

Archiv je super nápad, hlavně ten seznam akcí od roku 2000 !! Jen mě začíná děsit, že už je to 12 let a já to všechno zažila :-) :-) palec nahoru :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Archiv

Taky mě trochu děsí, že si pamatuju a že jsem zašila uvedené etapovky na táborech a dokonce i ještě nějaké starší - např. Pravěk :-) aj aj, jak říkala Sísa - "Cože, ty si tak stará .. ? " :-)

Datum
Vložil
Titulek

Archiv

Záložka archiv již plní svou archivní funkci, a tak si můžete zavzpomínat co kdy bylo :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Archiv

Přiznávám, je divné, že odpovídám na svůj vlastní příspěvek, ale doplnil bych, že tento archivní nápad byl nápad nikoli jednoho člověka, ale doslova Hromady lidí. A tak díky Libore. Všemožným nápadům a vylepšením se meze nekladou. Ahoj

Datum
Vložil
Titulek

dominion

Jinak turnaj v Dominionu je vyhlášen na oficiálním webu této hry 26.5 (je to sobota). Turnaj se koná v rámci tkzv. Dominiontour :). To znamená, že se bude konat jak s naší účastí, tak bez nás a není na nás nikterak závislý.
Jde spíš o to, že pokud se chcete účastnit je třeba začít trénovat, či se aspoň seznámit s pravidly.

Datum
Vložil
Titulek

Dominio

Jo uz sem to nasla a diky vorechu. :D

Datum
Vložil
Titulek

?

mam dotaz koukala jsem se na vsechny informace ale nikde jsem nenasla o tej hre jak se ma usporadat neco jako bang???? :(

Datum
Vložil
Titulek

Dominion

Ahoj, hra se jmenuje Dominion a první informace, které jsou vůbec na světě, mluví o uspořádání turnaje v této karetní hře. Pořádalo by ho DDM Strakonice a my bychom se mohli zúčastnit. Nejdříve by se uspořádal nějaký briefing, kde by se všichni seznámili s hrou samotnou, s jejími pravidly, i s pravidly turnaje. Později by proběhl samotný turnaj - samozřejmě o ceny, kde by při dobrém umístění výherce dostal prý i poměrně hodnotné ceny.
To je zatím vše co se událo okolo této akce.
Jsem rád, že sis to ze schůzky pamatovala a zde to připomněla.
Vytvořím nějaký článek. :)
Měj se hezky. Vořech

Datum
Vložil
Titulek

Švanda

Tak to zatim vypadá že v sobotu půjdem ve sněžnicích a pláštěnce :(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Švanda

Aspoň to bude nějaká výzva :) Ono nějak dopadne, přinejhorším zabavíme svačina a rozpustíme to ;) :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Švanda

Jak jsem říkal, tak uděláme místo výletu to bobování, na který v lednu nebyl sníh :-D.... Dopadne to snad dobře a výlet bude hezký, ať bude počasí jakýkoliv.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Švanda

No já ti nevim :D prej bude tak 7 nad nulou a pršet ... coš nevypadá na hezkou procházku ... pěkně mě to štve .

Datum
Vložil
Titulek

GRATULACE

Gratulace našemu týmu za vydřenou výhru nad mafiánským rodem druhého oddílu. I přes věkovou přesilu jste je dokázali porazit. Sláva vítězům, čest poraženým. Budeme doufat, že se nezaleknou, a že se za rok opět střetneme v odvetné bitvě :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: GRATULACE

Máme prostě úžasné a šikovné děti :-)

Datum
Vložil
Titulek

stranky

Ahoj kdo dělal tyhle stránky sou totiž SUPER. :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: stranky

Ahoj Maruško, jsem rád, že se ti stránky líbí a že sem chodíš a účastníš se dění na tomto webu. Na výrobě stránek se podílel Vořech s Úchylem. A ještě víc super budou, až sem začne chodit víc a víc lidí z řad dětí, rodičů i vedoucích a budeme tady moct řešit spoustu věcí. :) Ahoj
(PS: v případě jakýchkoliv nápadů co byste tady chtěli vidět, doplnit či vylepšit, pište do diskuze o změnách)

Datum
Vložil
Titulek

Zhodnocení zálesí

Ahoj všem děckám, ...JAK... a ...CO... se Vám nejvíc líbilo na Zálesí ? :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zhodnocení zálesí

Velmi pozitivně hodnotím vaše vytvořená jídla, když si představím co všechno se z daných surovin dalo splácat do sebe, byla všechna ochutnaná jídla dobrá a poživatelná :-D - palec nahoru.
A samozřejmě nejlepší hra "obří sněhová koulovaná bitva s dobýváním bunkrů" :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Zhodnocení zálesí

Já teda osobně musím poznamenat, že sice všecka jídla byla poživatelná, ale některá byla opravdu na hranici, jako například Sísy omáčka, která se skládala ze všeho co měla po ruce, byla dosti zvláštní hnědavé barvy a nacházely se v ní divné "pucky" čehosi, ani nevim od čeho a vědět radši nechci :-D jinak ale musím děcka pochválit :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Zhodnocení zálesí

Upozorňuji, že nešlo o Sísy omáčku ale o Sísy pomstu :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Zhodnocení zálesí

Snad abych se taky dala do kuchtění, pomsta to bude v každym případě ať už to dopadne jakkoli :-D :-D (a nemusí být určeno zrovna jen pro Sísu)

Datum
Vložil
Titulek

Tábor

Chtěl bych aby bylo Zálesí v Srpnu,jinak nemůžu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tábor

Jestli jde o dotaz ohledně tábora, tak termín je daný a nelze jej měnit, protože v jiná data jsou tam jiné oddíly. Jestli šlo o Zálesí, tak nechápu :-)

Datum
Vložil
Titulek

dolů i ponožky

Suprově to vypadá a dá se v tom dobře orientovat. Takže geniální. Jen občas nebere diskuze příspěvky. Jako, že se nezobrazí, i když všechno vyplním (stalo se dvakrát), ale to se snad pořeší.
Máme stránky jupíííí :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: dolů i ponožky

Pokud to nevezme nějaký příspěvek do diskuze - jediná možnost: Zkusit znova :-)
S tím bohužel nic neudělám.

Datum
Vložil
Titulek

Klobouk dolu :)

Čus bus autobus ... :D
Jen jsem chtěla vyjádřit nadšení a pochválit tě :) ... takže ... dobrá práce Voříšku ;) ....
........... (doufám, že jsem to napsala do dobrého chatu :D )

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klobouk dolu :)

prej Čus bus autobus :-D :-D já to chápu, a chápu to jen já, Adélka a Klausovka :-D chichichi

Datum
Vložil
Titulek

aktuality přímo na seznamu :)

čau. pokud nechcete prošvihnout žádnou novinku na tomto supráckém webu a máte email na seznamu, můžete si jednoduše vytvořit na seznamu tzv. RSS čtečku, kde se vám novinky zobrazí rovnou na hlavní stránce.

Postup:
- vpravo dole na těchto stránkách klikněte na "RSS" a zkopírujte si příslušný odkaz nebo můžete rovnou tento: https://podskalacek.webnode.cz/rss/all.xml
- na stránkách seznam.cz vpravo nahoře klikněte na "nastavení" a do kolonky "vlastní obsah - RSS" vložte zkopírovaný odkaz. Pak klikněte na "přidat" a a dole na stránce na "uložit".
- nyní máte na své domovské stránce pole s novinkami z těchto stránek. Nyní si ho ještě můžete přesunout na jiné místo, či pomocí "upravit" ještě trochu doladit.

S pozdravem, Úchyl ;-)

Záznamy: 51 - 94 ze 94

<< 1 | 2

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.