Hokejbal děti - 21.11.2015

zápis sedmdesátý druhý...
 

Hokejbal 21. 11. 2015 – děti

Třetí listopadovou sobotu jsme měli tu čest, že jsme se mohli zúčastnit již 31. ročníku hokejbalového turnaje pořádaného strakonickým oddílem Husot. Po loňské premiéře jsme letos vyrazili již jako ostřílení bardi. Počasí sice v pátek nepřálo, pršelo jako z konce, a tak nebyl žádný trénink. Přesto nás sobotní ráno při sraz na hřišti Na Muškách našlo v dobré a veselé náladě.

Po různých změnách v nahlášení, které nebudu vypisovat, neb by celý zápis by byl jenom o nich, se nám podařilo postavit jeden tým starších dívek, jeden tým mladších dívek a jeden tým mladších chlapců. Plus jsme mohli zapůjčit našeho jediného staršího hocha Zdendu Husotu a tím pádem jim pomoci doplnit soupisku.

Ač pátek byl deštivý, sobota byla poměrně příznivá a občas vykouklo i sluníčko. Což muselo organizátorům udělat radost, stejně jako celková účast. Dorazilo totiž okolo 16 týmů ve 4 kategoriích. Což je více než 70 hráčů a hráček, takže si dovedete představit, jaký že to byl Na Muškách frmol, pokud se do toho všichni pustili na ráz.

Hrálo se na 3 hřištích. Hru řídili zkušení rozhodčí a celé to pěkně odsýpalo. Naši bojovali jako lvi. Tu s větším, tu s menším úspěchem. Góly se dávat dařilo, bohužel se dařilo je i inkasovat, a to v několika případech i v poměrně velkém množství. Avšak hra je hra a nezaznamenal jsem žádné velké smutky, spíše velkou radost ze hry a případných úspěchů, což je hlavní.

Vždyť mi nemáme tréninky, taktiku ani zkušenosti jako některé jiné týmy. Nám opravdu stačí se zúčastnit a už jen to, že někteří naši členové drželi poprvé v životě hokejku a dovedli s ní něco uhrát je pro mě velmi pozitivní a milé. No a příště to třeba ještě vylepšíme.

Výsledky psát nebudu, neb je nevím. Třeba se sem časem dostanou. Hlavní je pěkně strávené odpoledne, navzdory počasí. Což se cení. Takže sportu třikrát hurá a hokejbalu zvlášť.

Děkujeme Husotu za pozvání za rok přijdeme dle mě zase.

Plusy:

3 týmy přes nepřízeň počasí

Dobrá organizace pořadatelů (Husot)

Slibné okamžiky našich barev

Slušná účast

Mínusy

Inu lehký guláš v přihlašování

Inu někteří na poslední chvíli odhlášení hráči, jež nechal i své kamarády ve štychu

 

Sepsal kouč čekající na vhodnou licenci Hromada lidí

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.