Podmínky ohledně letního tábora 2021

24.06.2021 11:44

Pro přehled jsem dávám podmínky k letošnímu táboru, které reagují na epidemiologickou situaci. Všem byli rozeslány skrze email, ale pro jistotu je dáváme i sem.

 

 

 

Dobrý den,

 

posílám pár upřesňujících informací reagující na současný epidemiologický stav a podmínky, které vyplynuly od krajské hygienické stanice k pořádání táborů a které jsme se snažili upřesnit dle našich táborových podmínek. Prosím o jejich přečtení a potvrzení s jejich souhlasem krátkou odpovědí.

 

1. Děti se musí prokázat při nástupu (u nás u odjezdu autobusu) na tábor negativním testem. Musí se jednat o potvrzení o absolvování negativního PCR  testu a nesmí být starší 7 dnů. Jednoduše při odevzdávání ostatních nutných papírů přibude jeden navíc s tímto potvrzením.

 

Trváme na PCR testu z důvodu toho, že následně není nutné děti na táboře přetestovávat.

 

2. Návštěvy na táboře:

 

 Řešili jsme jak vyřešit tento bod, protože náš tábor je tří týdenní a návštěvy k němu patří. Obě dvě neděle tedy budou návštěvní od 10:00-18:00. Stejně jako loni bychom rádi apelovali na to, že návštěvy budou zůstávat s dětmi na tábořišti, případně podniknou drobné pěší výlety do okolních lesů například na houby nebo do místního krámku. Můžete také využít táborový rybník ke koupání a plavbě na lodích nebo si s dětmi zahrát fotbal a podobně. Nebude však možné děti odvézt pryč, jedno jestli do Strakonic nebo do Blatné na zmrzlinu. Považujeme to za velké riziko.

 

Každá návštěva musí povinně předložit jednu z těchto věcí (kopii), prosím o jejich předložení v jídelně nejlépe před kontaktem s táborníky:

 

potvrzení o provedeném negativním PCR testu starý max. 7 dní, potvrzení o negativním antigenním testu starý max. 3 dny, doklad o prodělané první dávce očkování 22 dnů po ní (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz), potvrzení o kompletním očkování (certifikát), potvrzení o prodělané nemoci (platí max. 180 dnů)


 

Kromě toho je možné si provést vlastní samotest například v autě na táborovém parkovišti a následně donést jeho negativní výsledek. V tomto případě je však nutné si tento vlastní samotest provést před kontaktem s ostatními táborníky například v autě. Vlastní samotest by měl být proveden max. 30 minut před odevzdáním.


Podmínka o předložení jedné z těchto výše popsaných věcí platí i pro návštěvy, které si vyzvedávají dítě dříve například po prvním týdnu tábora.

 

 

3. K odjezdu autobusu je nutné vzít všechny potřebné vyplněné písemnosti + potvrzení o prodělaném negativním PCR testu (max. 7 dní starý)

 

4. Uvedu zde ještě jednou kontakt na sebe a potom na další vedoucí. Snažíme se být ve spojení, ale není možné v něm být stále. Vedoucí připravují hry, zařizují nákupy, starají o kuchyň a podobně. Proto prosím v případě, že se nedovoláte na první číslo, vyzkoušejte další. Pokud věc není urgentní, volejte nejlépe večer okolo večeře a večerní volna což je okolo 19:00-20:00.

Čísla na vedoucí: Libor Staněk 737 667 874, Ondřej Novák 602 975 747, Pavlína Šperlová 702 075 769

V rámci čestného prohlášení se má uvést kontakt na oba zástupce. Stává se, že bývá uveden pouze jeden, prosím uveďte opravdu dva kontakty, ať máme možnost se s Vámi spojit.

 

5. Doufáme, že se tak nestane, ale pro jistotu uvedu ještě postup v případě podezření na výskyt COVID 19. V případě že zdravotník usoudí možnost nákazy, budou informováni rodiče, kteří si dítě na táboře vyzvednou a vezmou ho k praktickému lékaři dítěte. Ten posoudí, zda je nutné nechat udělat test a další kroky.

 

 

 

Omlouváme se za komplikace a doufáme, že se tábor povede.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě prosím obraťte.

 

Prosím o potvrzení přečtení emailu a souhlasu s ním krátkou odpovědí. 

 

Na tábor se moc těšíme, přípravy probíhají v plném proudu a doufáme, že se za tři týdny potkáme a prožijeme tři týdny tábornického dobrodružství.

S pozdravem

Libor Staněk – Podskaláček Strakonice

 
Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.