TÁBOR 2020 - AKTUÁLNÍ INFORMACE

17.05.2020 17:51

 

Vážení rodiče,
 
letošní tábor se uskuteční v termínu od 20.7. - 8.8.2020. Na základě aktuálních doporučení jsme pro Vás připravili kompletní informace o letním táboře v Kadově. Většina z Vás je již obdržela do emailových schránek, pokud se tak nestalo, věnujte maximální pozornost následujícím řádkům a dále dokumentům ke stažení ...ZDE...
...
Jakékoli změny před začátkem tábora budou uvedeny na těchto webových stránkách.
...
Z hlediska současné situace věříme, že tábory budou a v podkladech najdete všechny potřebné informace. Přihlášky letos stačí vyplnit naskenovat/ofotit a zaslat přes email. Platby lze provádět převodem. Samozřejmě pokud zaměstnavatel umožňuje nějaký příspěvek přes fakturu rádi Vám ji vystavíme. Pokud jsou údaje k faktuře stejné jako minulé roky, dejte nám to prosím vědět a vystavíme fakturu ve stejném znění. Vyzvednutí faktur bude možné nejspíš u mě v práci (Státní okresní archiv Strakonice) nebo na připravovaných vodáckých schůzkách 28.5. a 29.5. 
 
Téma tábora je Jak vycvičit draka (Vikingové) a jako převlek je nutné, aby si každý táborník přivezl helmu, zbraň a štít dle své preference. (samozřejmě nějakou dřevěnou nebo plastovou verzi)
 
Následující body reagují na současnou situaci a nařízení, která musíme respektovat a dodržovat. Je možné, že se ještě do doby tábora změní, avšak každý by s nimi měl raději dopředu počítat.
 
1. V případě prokázání nákazy COVID-19 a následnému zavření tábora se nebude částka za něj zaplacená vracet. Samozřejmě budeme dodržovat celou řadu hygienických a jiných opatření, ale je nutné počítat bohužel i s touto možností.
 
2. Návštěvní dny rodičů mohou být omezeny pouze na pobyt v tábořišti. Nebude možné děti odvážet například domů do Strakonic. Každá návštěva bude muset přivést vyplněné čestné prohlášení. Návštěvy se budou muset držet hygienických pravidel, které budeme mít na tábořišti nastaveny (nejspíše dezinfekce rukou před příchodem do tábořiště a podobně).
 
3. Je nutné, aby ve vyplněných papírech byly uvedeny obě dvě kontaktní osoby a jedna z nich byla po celou dobu tábora na příjmu, v případě nutného spojení.
 
4. V případě výskytu teploty u dítěte může být vyžadována domácí karanténa. Tady bude záležet na konkrétních případech a okolnostech.
 
5. U odjezdu dětí je možné, že jim bude preventivně měřena teplota.
 
6. Je nutné k odjezdu donést povinně všechny předepsané dokumenty. V opačném případě nebude možné vzít dítě na tábor. 
 
V případě jakýkoliv otázek se na nás neváhejte obrátit.
Doufáme, že i přes omezení tábor proběhne a že se ho účastní co nejvíce našich členů.
 
S pozdravem
Libor Staněk
Podskaláček-Strakonice
Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.