Vodácká venkovní hra 2021 - prodlouženo do 15. 4. 2021

27.02.2021 21:58

Ahoj, protože to vypadá, že vodák ještě nějakou dobu nebude, připravili jsme vodáckou-venkovní hru 2021. Budeme rádi, když se naši členové, ale i další zapojí a účast bude co největší.

Takže obout boty, vzít si propisku, papír a hurá do toho. O co přesně jde je popsáno níže.

 
 
 
Smysl hry je podle mapy projít vyznačené body a splnit na těchto místech popsané úkoly. Těchto míst bude osm a na každém z nich kromě jednoho bude jeden úkol, na jednom dva. K tomu je jeden úkol na celou hru (hledání přiložených fotek). Úkoly jsou popsané na kartách(velikost A4). V mapě(je v příloze) máte kromě bodů i popsáno kde na konkrétním bodu se karta s úkolem nachází. Raději jsme dali vždy dvě karty stejné na jedno místo, kdyby se stalo, že by je sfouknul vítr nebo tak.
 
Úkolem hry je projít jednotlivé body, není nutné popořadě a splnit na nich úkoly. Za to jsou body. Více bodů je samozřejmě lepší výsledek. Pokusíme se hru po konci března vyhodnotit a ocenit nejlepší sladkou odměnou. 
 
Posílám odkazy na mapu s body a taky pokud někdo chce lze využít formulář na googlu, který stačí potom odeslat. Jen je třeba vyplnit všechny kolonky (jméno a podobně), abychom věděli od koho to je. Připomínám, že jeden úkol se plní vlastně během celé hry, tak je třeba na to dát pozor. V mapě, která je přiložená v příloze jsou legendy, kde se nachází karty s úkoly
 
mapa  (Start je 1, Cíl 8, ostatní body mají čísla vidět), legenda kde jsou karty s úkoly je pouze v mapě v příloze.
 
 
formulář
 
 
V příloze posílám dotazník ve wordu, pro ty co chtějí jít s papírovou formou. Stačí to pak poslat ofocené na email stanek.lib@seznam.cz nebo vyplněné ve wordu, to je jedno. Stejně tak posílám mapu v pdf., kde jsou právě i nápovědy, kde se nacházejí karty s úkoly.
 
 
 
 
 
Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.