Druhý let

Druhý hvězdný závod 23. 5. 2014

Čas v galaxii plyne neskutečně rychle, a tak se stalo, že 23. května proběhl již druhý mezigalaktický závod našich mladých konstruktérů. Vše počalo klidně a to nákupem součástek za vydělané peníze. Jelikož se všechny týmy snažily, v podstatě stejně usilovně, rozdíl kapitálu nebyl vůbec velký a šance na vítězství měl každý. Bohužel některé družiny zapomněly zbylé součástky ke stavbě lodi doma, takže nemohly využít všeho dostupného stavebního materiálu. Peněz měly ale dost, a tak si koupily tolik potřebná děla, motory, kabiny, nákladové prostory a další.

Po nákupní části následovala část stavěcí. Zde začaly správně již pracovat nervy. Někdo musel dokonce svojí již pracně postavenou loď zbourat a znova přestavět, aby jí vůbec směl přihlásit na start. Nakonec se to ale všem zdárně povedlo a závod mohl začít.

Nejlépe se povedlo sestavit raketoplán družině Medůz. Velké množství motorů jí dávalo velký náskok, protože neopomenuli ani vybavení děly, nemuseli se bát pirátů a vesmírných pašeráku, které si lehce dali do kapsy.

Závod nakonec dokončily všechny lodě, i když s rozdílným úspěchem. Někdo dovezl do cíle jednu kostičku zboží, jiný celý vagón. Jiná loď zase hravě vyhrála soutěž o nejhezčí plavidlo, další dostala ocenění a finanční sankce za největší vrak.

Celý závod se, ale vydařil a před posledním letem mají všechny týmy šanci vyhrát. Díky velkému množství součástek, které už týmy mají, doufáme, že jejich nové plavidla budou po zuby ozbrojená, s hromadou motorů a velkým množstvím posádky. Jak se totiž ukázalo, ve vesmíru je kosmonaut nedostatkové zboží. Uvidíme jak dopadne červnový závod.

 

U dalšího letu se těší pan ministr zábavy intergalaktické pan Zabřichopopadal!!!

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.