Lépe poprvé na týden, než vůbec aneb krátká zpráva k letošnímu táboru

Milí vodáci,

letos máme mnoho nováčků a možná si říkají nalas nebo v duchu. No tři týdny to je, ale dlouhá doba. To mi bude smutno, navíc jsem ještě na žádném táboře nebyl/nebyla, tak nevím zda to zvládnu. Není však třeba se bát. Na táboře na Vás za prvé čeká přátelský kolektiv vedouccíh, které znáte ze schůzek, navíc nabitý program, tentokrát s etapovou hrou na téma snad nejznámějšího čaroděje Harryho Pottra. Kdo by se nechtěl vydat se po stopách jeho dobrodružství a pomoci mu v plnění jeho úkolů. Kdo by neměl chuť prožít tábor plný her, soutěží, táboráků, hraní na kytaru a podobně.

Přesto pokud panují nějaké obavy, jak to zvládnu, snažili jsme se vymyslet nějaké řešení a nabízíme možnost (která platí především pro naše nové a hlavně malé členy, řekněme do třetí třídy), vydat se aspoň na první týden našeho tábora a pak následnou možnost na základě zážitku si pobyt prodloužit do konce. Tato možnost se, ale týká výhradně prvního týdne tábora 18.7-24.7 (pondělí - neděle). Je to z toho důvodu, že první týden se tábor rozjíždí a všichni se teprve zžívájí se vším děním. Přijet později by znamenalo naskakovat do rozjetého vlaku, navíc by nám různorodé příjezdy a odjezdy nabourávaly celkovou organizaci.

 

Chceme však, aby si všichni naši členové a hlavně ti nejmenší měli možnost ozkoušet, o čem náš tábor je a nejlépe pak právě v nižším věku, někdy v osmé třídě je pak dle nás skutečně pozdě, proto tuto možnost navrhujeme.

 

V případě dotazů nebo dalších informacích využijte mob. Hromada "Libor Staněk" lidí 737 667 874

Faktury

I letos je možné nechat si vystavit na náš tábor fakturu od zaměstnavatele. Tedy pokud jí zaměstnavatel proplácí.

Pokud chcete fakutru vystavit, potřebujeme tyto údaje:

Adresu toho pro koho jí vystavujeme (nejspíš tedy zaměstnavatele), dále pak IČ, DIČ, případně pokud víte banku a číslo účtu (opět zaměstnavatele)

Tyto údaje nejlépe napište na email stanek.lib@seznam.cz, nebo zavoletje na 737 667 874 (Libor Staněk), nebo pošlete na lístečku po svém malém vodákovi. Ze zkušeností víme, že pokud vaše ratolest jede například jen na týden tábora, je možné nechat si proplatit i to.

Pokud by měl zaměstnavatel ještě nějaké další požadavky, které je třeba do faktury uvést, obraťte se na nás. 

 

V případě zájmu o fakuturu nás kontaktujte prosím co nejdříve, abychom vše v klidu zvládli připravit, vypsat a podobně.

Děkujeme!!!

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.