Šifrovačka No3 27.1.2024

zápis dvoustý dvacátý...
 
Šifrovačka No.3 27. 1. 2024
 

Na poslední víkend v lednu jsme naplánovali již skoro tradiční akci s názvem Šifrovačka. Jedná se o klání vedoucích, instruktorů nebo náhodných dalších kamarádů. Vytvoří čtyřčlenné hlídky a s nimi posléze obcházejí připravené šifry, kterých je celkově deset.

Letos nás mile potěšil nárůst týmů, z šestice na konečných jedenáct. Zájem nás hodně motivoval, ale taky jsme si říkali, že můžeme zklamat ještě více lidí než minule.

Vše začalo na strakonickém nádraží v 8:45. Rozdali jsme obálky, vysvětlili pravidla, a hned všechny poslali za první šifrou, jež byla umístěna ve vlakovém spoji směr Radošovice. V Radošovicích účastníci vystoupili a vydali se směr Strakonice.

Letošní ročník se ukázal, jako částečně speciální neboť všechny týmy končily, buď těsně před limitem, nebo ho nestihly.  Velmi nám pomohlo počasí, neboť podstatnou část dne svítilo sluníčko. Hlavní bylo, že nepršelo nebo nepadal sníh.

Sledovali jsme s Jardou v naší aplikaci, jak si týmy vedou. Společně s pomocnými silami (Pytlík, Ema, Naty, Daník) se nám podařilo zajistit, aby všechno klaplo, jak se má. Závěr jsme směřovali do hospody Port Arthur, kde se nás ujal milý personál.

Po šesté proběhlo shrnutí výsledků, napsání diplomů a šli jsme vyhlašovat. Výsledky nevidíme jako tak důležité, hlavní heslo bylo užít si to a to bylo splněné beze zbytku.

 

Sepsal jeden z tvůrců Šifrovačky Hromada lidí (to je přezdívka)

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.