Jak jsme hráli hokejbal 23.11.2019

 
 
zápis stopadesátý sedmý ...
 

Hokejbalový turnaj 23. 11. 2019

Třetí listopadovou sobotu padl nápad zažít trochu sportu a zúčastnit se hokejbalového turnaje, jež pořádali kamarádi z oddílu Husot. Podařilo se nám dát dohromady 3 týmy dětské a 2 dospělé a těšili jsme se, jaké to bude.

Hned ráno mě trošku vyděsila účast našich členů, protože nepřišli všichni a 2, s kterými jsem počítal se ani neozvali. Tudíž mě Barča s Radkem trošku namíchli.

Inu naštěstí na ostatní bylo spolehnutí více a tak jsme 3 týmy dodrželi. Měli jsme tým mladších dívek a kluků a jeden tým starších. Naše týmy však byly vlastně míchané. Kromě nás a Husotu přijela ještě čestická Střelka.

Rozdíl v týmech byl značný. Naši patřili v každé kategorii mezi nejmladší, navíc my hokejbal netrénujme, což na rozdíl od jiných týmů byla asi chyba. Nebudu zde psáti asi žádné výsledky, prostě jsme zaujmuli zadní posty startovního pole. Na druhou stranu my přijde určitě lepší si jít dopoledne zařádit s hokejkou než nechat svá očka zírat na obrazovku mobilu nebo počítače.

V dospělé kategorii jsme měli dva týmy a jeden postavil Husot. Využili toho, že měli trošku širší soupisku, ale i dovednější ruce a dvakrát nás porazili, jednou 5:1  a podruhé 4:2. V posledním zápase celého turnaje jsme se utkali tedy dva Podskaláčci mezi sebou – černí vs. růžoví. Ačkoliv mají růžoví někdy též zvané másla pocit, že jsou jakýmsi A týmem, tak opět podlehli soustředěnému tlaku, a to myslím jednoznačně 5:0.

Někdy kolem třetí klání skončilo, uklidily se mantinely a všichni vyrazili směr domů. Myslím, že 34 ročník husotského turnaje se vydařil a přeji aby se povedl i ten další kulatý.

Sepsal neúnavný dříč na poli sportovního amatérismu Hromada lidí (to je přezdívka)

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.