Turnaj Bang 21.12.2019

zápis stopadesátý osmý ...

Turnaj Bang 21. 12. 2019 (sobota)

Karetní hra Bang je známá už řadu let. My v ní už nějaký ten pátek většinou v sobotu děláváme turnaj pro děti. I letos se tak stalo a přímo se navazovalo na vánoční schůzku.

Ráno ještě jinovatka oblizovala skla klubovny, ale již tikala půl osmá a tudíž nastal čas vstávat, protože byl krásný pěkný den, na vstávání. V klubovně bylo ještě šero, ale po rozsvícení se celé mraveniště našich členů začalo hýbat.

Přišel čas balení, tedy dostat vše do správných obalů. Nacpat spacák kam se má, najít všechny gumičky a podobně. Byla to bitva velká, ale zadařilo se a hodnotím ji s úspěchem. Mezitím se uvařil čajík a upekly buchty made in Kaufland.

Po snídani přišel čas na turnaj. Turnaj si přišlo vyzkoušet 26 hráčů, což bylo úctyhodné. Na druhou stranu šlo ve velké řadě o nováčky a tak šlo v řadě případů o pomalejší hry. To ale neubíralo na jejich zábavnosti. Přibližně od devíti do dvanácti tak vzduchem létaly bangy, vedle a podobné karty. Abychom měli energie futrovali jsme všechno co zbylo z minulého dne a něco navíc.

Asi okolo jedné jsme se dostříleli dokonce. Vypustili děti domů, uklidili co šlo a v předvánočním čase se rozvážným krokem vydali domů.

 

Sepsal nadšený vysvětlovač pravidel Hromada lidí (to je přezdívka)

 

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.