Vánoční schůzka 15.12.2023

zápis dvoustý sedmnáctý...
 

Vánoční schůzka 15. 12. 2023

Podobně jako každý rok jsme se rozhodli ukončit naše letošní vodácké putování speciální vánoční schůzkou. Připravili jsme celou paletu aktivit a doufali, že nám naši vodáci dorazí v co největším počtu a budeme se moct s nimi hezky rozloučit a popřát jim pěkné Vánoce.

Vše začalo chvilku před sedmou. Počasí letos docela přálo, takže nebyla úplná zima. Navíc na zemi neležely závěje sněhu jako v dřívějších letech. Jako první nás čekala tradiční cesta po skřítcích, tedy plnění úkolů všeho druhu. Ať už luštících, běhacích, přemýšlí cích, zpívajících a podobně.

Po hodinovém pobytu venku přišel vhod přesun do klubovny. Zde si taktovku vzala na starost děvčata a připravily opravdu pěkné tvořící aktivity. Vyráběly se ozdoby, přáníčka a podobně. Sice barva byla skoro všude, ale i tak šlo o pěknou zábavu.

Dalším bodem se stala dražba dárků. Tady musíme poděkovat BB, že držela hezky uzdu rozdávání a dokonce se jí povedlo všechny dary udat poměrně rychle.

Čas byl totiž naším velkým nepřítelem. Proto rychle ven a s sebou prskavky a už to prská na všechny strany. Na závěr společná fotka a rychlý úklid celé klubovny. A hled už je deset a čas jít domů. Uběhlo to rychle, jako ostatně vždy když je dobrá zábava. Tak milí vodáci hezký nový rok a v lednu opět v jedné lodi, ahhoooojjjj!

Sepsal veselý vedoucí bez v ve jméně Hromada lidí (to je přezdívka)

 

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.