Závěrečná schůzka oddílu 23.6.2023

zápis dvoustý osmý ...
 

Závěrečná schůzka oddílu Podskaláček 23. 6. 2023

Čas se nedá zastavit. Nedá se říct, teď prosím zpomalit, ještě chvíli. Přijde mi to jako před minutou, co se v září rozběhl další rok naší plavby a už jsou tu zase prázdniny. Na poslední schůzku jsme naplánovali trošku netradiční akci.

Celý oddíl se sešel až v půl sedmé. Počasí sice vypadalo oblačně, ale udrželo se a kapky přišly až později. Naše závěrečná schůzka tak nebyla narušená. Nejdříve se stavěli stany a následně se v nich naši vodáci zabydlovali.

Potom přišli na řadu 2 hry. První byla v duchu vodáckých pojmů. Šlo o to, aby naši členové věděli co je to háček, vracák nebo šlajsna. Snad si z toho něco zapamatovali. Druhá hra se nesla v duchu poznávání vedoucích v jejich školních letech. Nejdříve bylo nutné získat obálku s fotografií, tu složit a následně všechny poznat.

Večer pokračoval opékáním donesených dobrot. Jednalo se o buřty, sýr, chléb, rohlíky a oblíbené maršmelou. To všechno kolovalo mezi účastníky a to vše mizelo v jejich žaludku.

Následovalo vyhodnocení celoroční činnosti. Dída a Daník si připravili krásné zhodnocení a ukázali, že má smysl chodit na schůzky a účastnit se co nejvíce aktivit.

Závěrečnou tečku obstaral táborový film z roku 2022. Hodiny se posunuly k jedenácté a byl čas vyrazit do připravených stanů. Ráno potom proběhlo tradiční balení, sušení a uklízení a tím bychom letošní vodáckou sezonu mohli uzavřít. Ještě nás samozřejmě čeká voda a tábor. No a v září zase vyrazit hurá na vodáka.

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.