Jak jsme hopsali v Českých Budějovicích 3.12.2022

zápis dvoustý první ...
 

3. 12. 2022 Jak jsme hopsali v  Českých Budějovicích

Na začátek prosince jsme podnikli cestu do města, kde by chtěl žít každý. Naším cílem bylo zdejší hopsací středisko zvané hopsárium. Více jak dvacet nadšenců tedy v sobotu ráno čekalo v nádražní hale na vláček. Vlaková souprava byla docela plná a tak jsme skončili na zemi v chodbě. Co se dá dělat. Kolovali svačinové obsahy batohů a cesta ubíhala v klidu.

V Budějovicích jsme vyskákali na peron. Čekala nás tady Motička, která již měla nalezenou cestu. Putovali jsme tak dvacet minut. Nutno podotknout, že pár účastníků neovládá dokonale práci s tkaničkami u bot, takže si každých pár minut museli svoji obuv zavázat.

Před jedenáctou nás už čekala brána hopsária. Nahrnuli jsme se dovnitř a BB jako guru zájezdu koupila lístky. Následoval rozprch a už se skákalo, klouzalo, běhalo a hlavně jezdilo. Mají zde krásnou dráhu s tříkolkami a ta byla neustále v obležení našich členů. Dovádělo se opravdu dost.

Myslel jsem si, že to děti nevydrží bavit věčně, ale opak byl pravdou. Asi by zvládli tu strávit opravdu celý den. My však museli na vlak, takže jsme ve čtyři ukončili pohybovou činnost a přesunuli se směr nejdříve adventní trhy a posléze na nejméně zdravé jídlo v okolí.

V šest nás čekal spoj domů. Opět jsme se nevešli, opět jsme museli složit své vyskákané nohy na podlahu vagónu. V sedm jsme dorazili zpět domů. Všichni se rozprchli a výlet skončil.

Sepsal skákavý skokan Hromada lidí (to je přezdívka)

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.