Jak jsme zakončili aneb poslední schůzka v letošním školním roce 24.6.2022

 
zápis sto devadesátý čtvrtý ...
 

Závěrečná schůzka 24. 6. 2022

Všechno vždycky rychle uteče. Přijde mi, jakoby to bylo nedávno, kdy jsme v září vyplouvali do nového roku vodáckých schůzek. No a najednou je tady červen, horko, prázdniny a poslední setkání. Vypadalo to na horký letní den. Vymysleli jsme celou řadu vodních aktivit. Dokonce si instruktoři přinesli věci na převlečení, aby mohli hrát s dětmi. Ema nakoupil sladkosti. Vše se hezky rýsovalo.

V půl třetí se zatáhlo a začalo pršet jako z konce. Padaly provazce vody. Nestíhaly okapy. Celý areál DDM se proměnil do jednoho bahniště.

Museli jsme trošku improvizovat. Tak jsme na začátek dali tradiční ovoce, akorát místo jmen se říkaly pomocná slova morseovky. Potom přišlo na řadu pojídání maršmelounů. Mezitím pršet přestalo a my mohli využít zapůjčené pistolky na vodu od Terky. Byla to docela sranda. Následovala bitva s lahvemi a míčem.

Vysvitlo dokonce sluníčko a ukázalo vlídnější tvář. Připravili jsme proto oheň. Dídí s Daníkem si připravili vyhodnocení letošního celoročního klání a potom jsme hodili ještě společnou fotku. Na závěr si účastníci opekli co donesli, zapili to limčou a zajedli vyhranými sladkostmi. Poslední schůzka se v půl páté stala minulostí.

Vyplouváme po prázdninách hned 2. 9. 2022.

 

Sepsal kronikářský adjunkt Hromada lidí (to je přezdívka)

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.