Mafiánská hra No.11 12.3.2022

 
zápis sto devadesátý ...
 
 

Mafiánská hra 12. 3. 2022 No. 11

Po roční odmlce se nám podařilo dát dohromady další ročník mafiánské hry. Ani se nechce věřit, že číslovka ročníku je dvojciferná. Letí to jako blázen. Celkově se účastnily letos tři týmy, které ale měly poměrně dost členů, takže po Podskalí běhalo více jak 50 nadšených mládežníků. Dorazili členové Podskaláčku, BAMS a Střelky.

Počasí ukázalo milou tvář a dalo i trošku sluníčka. Takže sice byla zima, ale na rozdíl od jiných let nepršelo, nemrzlo a nesněžilo. Což o to dětem to bývá jedno, ty běhají, ale vedoucí občas zakouší opravdu utrpení.

Nechali jsme model z minulých let, tedy obsazování čtvrtí a plnění úkolů. Zároveň mohli členové klanů spolu vést líté souboje pomocí kartičkového systému. Vše běželo hladce a jelikož poslední roky jedeme decentně zkrácenou čtyřhodinovou verzi hry, tak vše uplynulo jedna báseň a hle již odbíjely dvě hodiny.

Statistické středisko provedlo základní výpočty. Shrnulo výsledky, napsalo diplomy. Následovalo vyhodnocení a předání cen. Letos urvala první místo Střelka, druhý byl Podskaláček a třetí BAMS. O pořadí však nešlo.

Sluší se poděkovat nejen účastníkům, ale i pomocnému týmu. Sem musíme zařadit především vedoucí z Podskaláčku, kteří se starali o hladký průběh hry a navíc ochotně pomohli den předtím s přípravou. Ruku ke společnému dílu přidaly i děvčata ze Střelky, za což jsme moc rádi a svoji trošku dodali i BAMS. Dohromady se proto povedlo upéct kvalitní, chutný a nezapomenutelný koláč s názvem Mafiánská hra No.11a to je jednoduše super.

Za rok snad rozjedeme další ročník. Sepsal jeden z hlavních strůjců 11 let staré myšlenky Hromada lidí (to je přezdívka)

 

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.