Hokejbal 17. 3. 2018

zápis stodvacátý devátý ...
 

Hokejbal 17. 3. 2018

Řešili jsme u nás v oddíle jakou zvolit činnost na takové ty měsíce plískanic a špatného počasí. Nikomu se nechce ven, ale zase sedět a koukat jen na obrazovky tabletů nám přišlo zbytečné. Rozhodli jsme se tedy, že dáme hlavy dohromady a koukneme, kde se co koná. A našli jsme tradiční akci, která sice bývala na podzim, ale došlo k jejímu přesunu na březen. Jednalo se o hokejbalový turnaj, na kterém jsme již dvakrát byli a který má pod patronátem strakonický oddíl Husot. Řekli jsme si proč ne, trochu pohybu nemůže nikomu nic udělat.

Nemohli jsme se mýlit více, neboť se nám nepodařilo bohužel oslovit žádného našeho člena, respektive ne dostatek členů. Tudíž jsme dětský tým dohromady nedali. Nahradili jsme ho aspoň dospělým družstvem, které v improvizovaném složení Wořech, Ex, Honza, Honzík a Hromada lidí přišlo v sobotní odpoledne do tělocvičny na Dukle si zahrát o vítězství v kategorii velkých. Celkově však se sešly jen dva týmy my a Husot. Dali jsme proto delší zápas, jež měl rozhodnout, jak to dopadne.

Hráli jsme třikrát deset minut, a jelikož se skóre přelévalo ze strany na stranu, tak muselo přijít i prodloužení. V něm dokázal soupeř využít tlak a vstřelit vítězný gól. I druhé místo jsme však brali všemi deseti a příjemně unavení jsme se rozešli domů na pozdní oběd.

Akce to byla příjemná trošku kalená neochotou našich členů stát se novými Jágry, ale co se dá dělat. Tak třeba se to povede příště malinko lépe.

Sepsal střelec dvou branek Hromada lidí (to je přezdívka)

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.