Kronika - Plzeň (vedoucí) 13.4.2013

Zápis dvacátý první...

FOTO

Jak jsme dobyli Plzeň - aneb vedoucí na výletě (13.4.-14.4.2013)

Možná to milý čtenáři nevíš, ale řada z našich vedoucích patří stále, i když se jeví jako starší zjevení, mezi studenty, přesněji řečeno mezi vysokoškolské studenty. Takže jsme přes týden rozeseti po různých městech a tam si moříme své hlavičky, abychom se pak v pátek sešli na schůzce a trošku si odpočinuli.

No protože každý studujeme jinde, došlo k nápadu poznat, tedy možná i postupně, různá města, kde se tu či onen student, gendrově korektně studentka, působí. První volba padla na Plzeň, ve které bojuje pěkná řádka instruktorů. Někteří svůj boj již zakončili, jiní se drží zuby nehty a další zde budou brzy končit. Pravý čas tedy využít jejich pohostinství.

Zamířili jsme tedy v sobotu ráno směr západočeská metropole. Čekala nás přátelská náruč Klausovky a přesně naplánovaný časový harmonogram na celý den. Začátek se odehrál v místě, kde najdete mnoho zvířátek. Přenesli jsme se totiž do místní zoo.

Ta není sice zcela největší svým rozsahem, ale obsahem dokáže zaujmout na několik hodin. Navíc v sezóně nabízí zajímavý doplňkový program v podobě krmení tučňáků, šimpanzů a jiného zvěrstva. Ne všechno se nám však podařilo stihnout, tak snad příště.

Další bod programu jsme očekávali s napětím. Nikdo z nás na podobné atrakci ještě nebyl. A o co že se jednalo? O zcela unikátní hru s názvem Laser-Game. Shrnu-li, o co šlo, tak každý hráč obdržel vestu a pistoli a byl vpuštěn do tmavého divokého prostoru plného zákoutí a uliček. Úkolem pak bylo se snažit trefit soupeře do vesty a tím získat bod, naopak se snažit vyhnout zásahu od protihráče. Hráli jsme variantu na týmy, ale pak také deathmatch - všichni proti všem. Poledne se pomalu přehouplo k večeru a my se vydali směr další zážitek.

Navštívili jsme místní plzeňský PUB.  Nevím, jak moc se jedná o známou věc, jen na vysvětlenou jde o hospodské zařízení, kde si každý točí zlatavý mok sám a jednotlivé stoly v podniku, ale i v ostatních částí této sítě (např. v Praze, Pardubicích atd.) spolu soutěží, kdo má větší žízeň.

I tento poslední hřeb programu vyšel znamenitě a my se pak prošli noční Plzní, zazpívali si ještě pár oblíbených hitů a v poklidu usnuli v azylu u Klausovky (kdo nezná přezdívku, jde o Martinku), tím jí patří dík.

Kam povedou příště naše pohyby? Pokud se tak stane, tak se to dozvíte jako první, věřte.

 

Sepsal Hr. lidí ve spolupráci s Koalou ze zoo.

Diskusní téma: Plzeň (vedoucí) 13.4.2013

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.