Výroční zpráva Podskaláčku za rok 2013

Zápis třicátý pátý...

Výroční zpráva

Vodácko-turistický oddíl Podskaláček

2013

    Bývá zvykem, že se na konci případně na začátku roku hodnotí uplynulé období. Snaží se shrnout, co se povedlo, co nikoliv a nastínit co se událo a co se bude dít. Kam se v novém kalendářním roce plánuje jet a na co by bylo dobré se zaměřit. Kromě toho také pronést nějaké díky či předsevzetí.

Nejdříve pár dat, od loňské vánoční schůzky (tu nepočítaje) k té letošní (tu počítaje) proběhlo celkem 17 vodáckých akcí. Z toho bylo 7 jednodenních, 5 na celý víkend, 2 na jednu noc, 2 na tři noci (voda, Milavy), a jedna 3 týdenní (tábor). Ze všech proběhnutých podniků byly 3 pouze pro vedoucí (Plzeň, Hokejbal, Přípravka), zbytek pak pro všechny členy.

Největší účast zaznamenal tábor (ale zde musíme uznat, že nejeli jen členové oddílu, ale i další spřátelené duše), kterého se letos účastnilo přes 30 dětí spolu s 15 vedoucími. Druhou nejvíce početnou akcí se stalo únorové Zálesí, kdy bylo dokonce 5 družin a začalo se pomalu ukazovat, že škola není nafukovací. :)

Nejhorší účastí trpěly jednodenní akce. Turnaje v Dominionu se účastnili lidi 2 a ani na Vodácké regatě jsme nezaznamenali příliš hojnou účast. Snad se celá situace s příštím rokem zlepší. Nejlépe asi tak, že budeme robit jen akce jednodenní :). Ne dělám si srandu.

No co nás čeká v novém roce. Tak hned v lednu den deskových her, v únoru nejspíš Kadov a v březnu Mafiánská hra. Jedná se o podnik, který bude mít již 4 ročník. Navíc hraný proti ostatním oddílům, takže bych již nyní rád apeloval na dětičky, prosím, prosím, dorazte.

Abych nenudil suchými daty, a také proto, abyste se měli na co v dalším roce těšit, tak spěji k závěru. Do dalšího zápolení bych snad jen našemu oddílu popřál stále veselou mysl, smysl pro humor, a také upozornění, že nic není tak horké jak se to uvaří. Potom bych přidal přání, aby se nově dorostlé ročníky vedoucích chytly, bavilo je to a vodák pro ně byl o trošku více, než jen místem pro pobavení. Nové síly totiž potřebujeme (přece jen jsme již trošku vycucaní :D) a dle mě pokud není k něčemu vztah, nedostaví se ani chuť trávit tím čas.

Věřím, ale že to nějak dopadne. Nakonec jen snad díky všem, co chodí a něco robí, oni už budou vědět a ti co nerobí a chtěli by, tak hurá do toho. Pole působnosti je široké, stačí jen začít.

 

Sepsal Hr. Lidí novoroční specialista na krátké projevy

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.