Kronika - Vánoční schůzka 20.12.2013

Zápis třicátý druhý...

FOTO

Vánoční schůzka

    Tak prosinec se nám přehoupnul ke konci a přišel vánoční čas. Jako již několik let po sobě jsme se rozhodli přespat v klubovně, napéct cukroví, sehnat nějaké dárky a udělat si vánoční závěrečnou schůzku. 

V páteční podvečer se dostavilo okolo dvaceti čiperných dětí, k nim dorazilo asi 10 vedoucích a celá akce mohla začít. Nejdříve nastal čas na dražení dárků. Zde jsme využili hlas Brambory, která dokázala svým hlasem vtáhnout všechny do hry, a dárky se pomalu rozdávaly. Na každého zbyl jeden, a tak nikdo nepřišel zkrátka.

Poté následovala kulturní vložka od Lukáška, jenž nám zafoukal několik koled na svoji flétnu. Při jeho produkci začalo pomalu docházet ke konzumaci doneseného cukroví. Musím zde zmínit výtečné Mírovo věnečky.

Oficiality jsme měly zdárně za sebou a přešli jsme k druhé části programu, tedy filmovému večeru. Nejdřív došlo k promítnutí snímku z tábora a pak již se rozběhl kolotoč kreslených filmů. Napřed vyběhli na plátno modří šmoulové, pak nás vystrašil Já padouch 2, posléze nám zamrzl úsměv při Době ledové 4.

Večer se pomalu nachýlil a okolo třetí již všichni zavřeli očka a vydali se do říše snů. Představte si, v té naší klubovně leželo přes dvacet pět lidiček, chrupkalo a odpočívalo, když tu krátce okolo šesté nás probudil drnčivý zvuk. Někdo (Míra) si zapomněl vypnout zvonění budíku do školy a tak nás mile vzbudil :).

Nebyl, ale ještě důvod vstávat a tak jsme mohli ještě dvě hodinky spinkat. Ráno nás pak čekal úklid, snídaně a pak další zajímavá akce, ale o tom v zápise jiném.

Kronika - Bang! 21.12.2013

Zápis třicátý třetí...

Turnaj Bang!

    Tak v sobotu ráno jsme v poklidu vstali v naší klubovně, sklidili ležení a krátce posnídali. Pak jsme udělali krátkou prezenční listinu, kdy jsme zjistili kolik, že nás letos bude hrát a bylo to. Tedy přesně si nás letos zahrálo 19.

Hráli jsme na 3 stoly a využili jsme turnajová pravidla získaná na stránkách bang.cz. U každého stolu se odehrálo tolik her, kolik bylo hráčů a role šerifa se střídala, tak že jí každý měl jednou. Na finálový stůl se pak propracovali vždy dva nejlepší.

Krátce po půl desáté vše vypuklo divoké běsnění. Každý byl plně zaujat hrou, pečlivě vysílal své bangy a šetřil si svá vedle. Situaci občas značně přiostřili protřelí indiáni nebo nevyzpytatelný dynamit. Jelikož herní praxe u všech hráčů byla opravdu velká, šlo o velmi vyrovnané hry. Navíc okořeněné i špetkou velké taktiky, jež dodala partiím ty správné otáčky.

Po necelých dvou hodinách bylo o postupujících jasno a mohla začít závěrečná řež. Zde hned v první hře trochu pochybil šerif, který si zabil pomocníka. Následně odpadlík zdárně dodělal lupiče a vyhrál, za což je docela slušná odměna. Jeho čin nikdo nenapodobil, takže se mohl těšit ze zdárné výhry.

Celá akce končila krátce po druhé hodině, kdy myslím jsme byli všichni zbangovaní tak akorát. Takže rozdat ceny, vzít si diplomy a za rok adiooos hombrééés.

 

Sepsal Hromada lidí potulný lupič a banditos.

Vánoční schůzka, Bang! 20.-21.12.2013

Velké poděkování patří Lukáškovi za hudební vložku během vánoční schůzky. Svou hrou vánočních koled na flétnu vykouzlil úsměv na tváři a dobrou náladu nejednomu vodákovi a v závěru publikum vyburcoval i k sborovému zpěvu. Ještě jednou, díky, Lukášku !

 

Gratulace za turnaj Bang!

Děti:

1. místo - Honzík
2. místo - David
3. místo - Maruška

a další účastníci: Zdenda, Didí, Pájka, Suzka, Kuba, Motika, Lůú, Anička

Vedoucí:

1. místo - Libor
2. místo - Pavel
3. místo - Martin

a další účastníci: Klausovka, Vořech, Brm, Zbyšek

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.