Vodácké vánoční závody na plavečáku 18.12.2016

zápis devadesátý devátý ...
 

Vodácké vánoční závody na plavečáku 18. 12. 2016

Poměrně náročný víkend, co se akcí týče, zakončily plavecké závody. Ty se konaly v neděli a šlo o jejich povstání z popela po mnoha letech a navázaní na tradici plaveckých závodů dříve. Nutno dodat, že my jsme to podali spíše jako takové vodní hry bez hranic a stálo to za to.

Ač přece jen na plavečák tolik lidí nedorazí, tak tentokrát byla účast více než slušná. Přes patnáct dětí a přes 15 dalších vodáků se rozdělilo do 5 týmů a v nich pak zdolávali úskalí připravených disciplín. Těch nakonec bylo celkově 8.

Musíme tady poděkovat i panu plavčíkovi, že nám nechal otevřený sklad a půjčil desky, různé molitany a další věci do vody a tím pomohl vytvořit soutěže zajímavější a pestřejší.

Soutěžilo se v plavení na molitanové desce, v originálnosti skoků do vody, v plavání na čas, oblékání si záchranných prostředků (křidýlka a podobně), v jízdě na tobogánu na rychlost, v lovení puků a v dalších divokých disciplínách.

Týmy byly vyrovnané co do výsledků, věkově se trochu různily, ale nemyslím si, že by to vadilo. Všichni účastníci do toho šli naplno a hlavně vesele a to se cení. Myslím si, že si to všichni užili, a tak nechám stranou, kdo vyhrál, kdo byl poslední a tak. Kdo tam byl tak to ví a kdo nebyl snad dorazí příště.

Povedenému plaveckému odpoledni třikrát zdar!!!

Sepsal zástupce statistického vyhodnocovacího centra Hromada lidí (to je přezdívka)

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.