Turnaj v Bangu 20. 12. 2014

zápis padesátý třetí ...

FOTO

Turnaj v BANGU 20. 12. 2014 ročník pátý

Po přespání v klubovně (viz minulý příspěvek v kronice) jsme rychle uklidili a připravili se na turnaj v BANGU. Účastníků se nakonec dostavilo 17 a tak byly vytvořeny 3 stoly, dva po šesti a jeden po pěti hráčích. Hrálo se podle turnajového systému, který visí oficiálně na netu. Mělo se stihnout tolik her, kolik bylo hráčů, přičemž postava šerifa byla putovní.

Okolo půl desáté došlo k pomyslnému prvnímu výstřelu. Následně se přes dvě hodiny rozléhalo klubovnou halasné střílení zbraní, rozdávala se panika, projížděli tudy mustangové a další koňstvo. Nebojácní šerifové bránili své město proti banditům a v rohu čekávali záludní odpadlíci, aby využili možného zaváhání zákona a ziskem velkého finančního obnosu se vyhoupli do čela společenského žebříčku.

Turnaj měl velmi přátelskou atmosféru. Problémy s pravidly sice nastaly, ale dařilo se je korigovat. Po základních bitvách vznikla základní šestka pro velké finále. Zbytek pak odpočíval nebo hrál další hry jen tak cvičně, aby nabral zkušenosti pro příští rok.

Finále pak probíhalo v klidném duchu, když až poslední hry přinesly opravdové taktické šachy. Vcelku svižné tempo narušila až poslední partie, která se prostě a jednoduše opravdu vlekla. Nakonec, ale i ta našla své řešení, a tak se mohlo vyhodnocovat a hodnotit.

Pro ty co mají rádi výsledky, věřte, že tentokrát vám tu vypíšu minimálně prvních šest míst. Více si totiž prostě nepamatuji. :-)

 

1. Zdenda

2. Maruška

3. Luky

4. Kuba

5. Vořech

6. Hromada lidí

Atd…

 

Sobotní den uběhl rychle jak kovboj na splašeném oři a už bylo čas uklízet klubovnu a balit kartičky. Okolo druhé hodiny jsme tak opustili divoký západ a vydali se domů. Myslím, že se turnaj povedl a za rok ho čeká další pokračován.

 

Sepsal chřestýšů se bojící poštovní úředník v polovičním úvazku Hromada lidí. (to je přezdívka)

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.