Vánoční schůzka 19. 12. 2014

Zápis padesátý druhý ...
 

Vodácká vánoční schůzka 19. 12. 2014

Na poslední vodáckou schůzku jsme opět přichystali něco speciálního. Tedy schůzka nebyla klasicky od půl třetí, ale až od půl sedmé. Každý sebou měl spacák a karimatku a taky malý dáreček. Navíc nám Ema zapůjčil svůj projektor a Vořech donesl svůj notbook. Co následovalo onen páteční večer, již mnozí vědí, neb to nebylo poprvé, ale již tradičně takto slavíme vodácké Vánoce.

Takže nejdřív si děti uložily věci a vzaly přezůvky. Pak každý dal svůj dárek doprostřed stolu, abychom zjistili, jestli někdo neopomněl. Nestalo se tak. Posléze následovalo sbírání měny, za kterou pak naši malí vodáci mohli dražit ony předložené dárky. Měna byla kvalitní, jednalo se o archivní sirky, jež nám straší v zásobách už pěknou řádku desetiletí.

Dražba probíhala ve velkém stylu a k ruce jsem měl jako hlavní tři půvabné, mladé asistentky. Díky nim se podařilo dražbu dotlačit do konce. Víte, ono vydražit přes dvacet dárečků je poněkud fuška, a tak děkuji Anténě, Motice a Pájce, že mi pomohly. Díky děvčata.:)

Po dražbě se již mohl naplno rozběhnout filmový večer. Hlasovalo se pro různé filmy, kdy vyhrál a na první místo se tak dostal film Jak vycvičit draka 2. Tento film tak odstartoval maratón, jejž zakončily okolo druhé hodiny Příšerky s.r.o..

Klubovna pokrytá karimatkami a spacáky již v poklidu oddychovala a jen jemné aroma neměněných ponožek lehce poletovalo vzduchem. Inu nezaměnitelná atmosféra naší vánoční schůzky :-). Jen si to představte, když se třicet lidí najednou zuje :-). (Cimmerman – Lijavec-seminář).

Další vánoční schůzka se tedy přehoupla ke svému konci. Ráno se jen balilo a rychle posnídalo, aby menší mohli odejít domů a starší rozehráli další ročník turnaje v BANGU, ale o tom již v jiném zápise.

 

Sepsal oddílový kronikář, neb jiný pisatel to dělat nechce, Hromada lidí

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.