Tělocvična 10.12.2017

 
zápis stodvacátý ...
 

Tělocvična 10. 12. 2017

Říkali jsme si, že by stálo za to, v tom rušném měsíci jako je prosinec trochu zklidnit a udělat něco pro své tělo. Prostě si jít zasportovat do tělocvičny a trochu se zapotit :-).

Inu říkali jsme si, že to bude dobrý nápad. Dáme našim malým vodákům trochu šanci si zadovádět, zaskákat, zahrát si vybiku, fotbal, basketbal a podobně.

Mysleli jsme si, že tím získáme nadšené členy týmů, kteří ochotně budou běhat, střílet a vrhat se za míčem, aby dosáhli dobrého výsledku.

Doufali jsme, že to bude příjemné nedělní odpoledne, které společně strávíme v tělocvičně při klání členů všech oddílů a třeba to na závěr ozdobíme nějakou instruktorskou exhibicí.

Ale spletli jsme se, dětí přišlo pomálu. Takže vznikly tři týmy, které si to vzájemně rozdaly v basketbalu, fotbalu a vybíjené. Hrálo se dobře. Maruška držela režii akce pevně v rukou. Měla jí na starosti a zvládla to s pomocí ostatních bravurně.

Ti co dorazili do toho dali maximum a snažili se soupeřit, co to šlo. Takže se okolo poledního rozcházeli domů pěkně zpocení a unavení a nedělní oběd jim určitě moc chutnal.

Za to, že dorazili jsme rádi. Bohužel bychom chtěli vyšší účast. V případě takového přístupu se nabízí otázka, jestli má vůbec cenu a smysl pokoušet se dělat mimo schůzky nějakou jinou činnost, ale třeba to byla jen náhoda a od ledna budeme šlapat jako oddíl, nikoliv jako nějaký kroužek kam se to chodí lidově řečeno na dvě hodinky odkroutit. Oddílová činnost a duch je přeci jen trošku něco jiného, tak snad se příště vodáci polepšíme. :-)

Sepsal lehce mrzutý sportovec Hromada lidí (to je přezdívka)

PS: Děkuji Marušce, Didí a všem co dorazili a podpořili akci. Třikrát dík, dík, dík!!!

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.