Turnaj BANG! 16. 12. 2017

 
zápis stodvacátý druhý ...

 

Turnaj BANG! 16. 12. 2017

Ráno po filmové noci jsme kolem osmé vstali. Začal generální úklid. Pohled jak to vypadá, když se snaží 25 lidí na poměrně malém prostoru dostat spacák do obalu, zavázat karimatku a do batůžku si naházet všechny své věci, bývá docela zábavný. No přiložili jsme i ruku k dílu, takže se vše do půl deváté stihlo a stihla se i snídaně, kdy nám Didí upekla buchty alá Kaufland.

Menší členové se vydali domů a zbytek nakonec v počtu patnácti lidiček rozehrál turnaj v BANGU. Nevím přesně, kolikátý ročník turnaje to byl, ale myslím, že už se blížíme k magickému číslu deset. Takže zase šly karty na stůl, opět se řešilo, kdo je bandita a kdo odpadlík. Někdy vyhrálo právo, jindy zločin. Házely se tomahavky, střílely bangy, skákalo za barel a ujíždělo na dostavníku. Všechno v přátelském a kamarádském duchu za dodaného občerstvení.

Čas, ale neúnavně pádit, tudíž kolem jedné bylo třeba začít sčítat a úřadovat. Udělalo se pořadí, rozdaly ceny a diplomy. Následně pak všechny kelímky, papírky, krabice a podobně naplnily asi čtyři odpadkové pytle.

Turnaj skončila, s ním celá víkendová akce. Na další se potkáme až 5.1.2018, což bude první schůzka v novém roce.

 

Sepsal šerif vodáckého zákona Hromada lidí (to je přezdívka)

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.